italiensk Underrättelsetjänst

2019-05-17

Och med Vesuvios mängd av sump så kan det ju inte bara va en slump, kan det nu travesteras en känd kuplettmakare 

Ericsson på plats sedan 1918 med IG Farbens axelkompis Musse, ja det är ju så friskt som det är....över det kalla kriget till tillräcklig kontroll över telekominfrastrukturen globalt, vidare till psykosocialt implementerad Clintosoroslojalism av idag.

Ja det är ju som det är som synes och nu rullar det utför, dit som det lutar och det blir mycket koldioxid av vulkanutbrott - jorå förresten, Italienska statsobligationer kommer säkert också att spela en roll inom kort - inte bara i bridge, det gjorde de ju redan på Ivar Kreugers dagar.....tänka sig så allt går igen.

Bilden kan innehålla: 1 person, text

Visa ditt stöd till det informationsarbete Carl genomför

Swish

Scanna QR eller skicka till 076-118 25 68. Mottagare är Caroline Norberg.

Patreon

Här kan du visa ditt stöd genom att bli månadsgivare på Patreon.

Swish

Bidra genom att Swisha till 076-118 25 68, mottagare är Caroline Norberg.

De Fria

Besök folkrörelsen som jobbar för demokrati genom en medveten och upplyst befolkning!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram